Manuel ve Yarı Akülü İstif Makinesi 1 ton 1,6 m
Kaldırma Kapasitesi: 1000 kg
Kaldırma Yüksekliği: 1.6 m
Manuel ve Yarı Akülü İstif Makinesi 1 ton 2,5 m
Kaldırma Kapasitesi: 1000 kg
Kaldırma Yüksekliği: 2,5 m
Manuel Mini İstif Makinesi
Kapasite: 200 kg
Kaldırma Yüksekliği: 1,5 m
Yarı Akülü Mini İstif Makinesi
Kapasite: 150 kg
Kaldırma Yüksekliği: 1,5 m- 2 m
Paslanmaz Yarı Akülü Mini İstif Makinesi
Kapasite: 100-150 kg
Kaldırma Yüksekliği: 1,5 m- 2 m
Mini İstif Makinesi Aksesuarları

İSTİF MAKİNELERİ

İstif makineleri olarak çalışma şekline göre manuel istif makinesi, yarı akülü /yarı elektrikli istif makines, tam akülü veya yaya kumandalı istif makinesi gibi seçeneklere ayrılmakla birlikte denge ağırlıklı istif makinesi ve denge ayaklı istif makinesi olarak da gruplandırılabilirler.  Her model kendi içinde  taşıma kapasiteleri ve kaldırma yüksekliklerine göre seçeneklere sahiptir.

Ayrıca üzerindeki aksesuarlara göre de seçenekleri mevcuttur. Örneğin terazili istif makinesi, ayarlanabilir çatallı istif makinesi, rulo taşıyıcılı istif makinesi, uzaktan kumandalı istif makinesi, otonom istif makinesi gibi.

Akülü istif makinelerinde traksiyorner akü seçeneği ve lityum akü seçenekleri bulunmakta, özellikle lityum akülü ürünler müşterilere kayda değer avantajlar sunmaktadır. Bu nedenle son dönemde tüm dünyada lityum akülü istif makineleri daha fazla rağbet görmeye başlamıştır.  Profesyonel seri istif makinelerinde harici şarj cihazı bulunmakta oluş, yedek akü ile müşterilerin 3 vardiya çalışmasına olanak sağlamaktadır.

Detaylı bilgi almak ve doğru ürünü seçmek için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.